Kui me ihkame oma ellu muutust, siis märkame ja otsime rohkem

Maailmas on kaunikesti palju positiivseid enesesisendusi ja mõtteteri, mis võivad olla kellelegi abiks või meeldetuletuseks, kuid mis võivad olla ka lihtsalt mingid sõnad ja laused paljude seas, kellegi järjekordne õpetus, kuidas tuleb oma elu elada, veel üks klišee.

Olen tähele pannud, et kui me oma ellu mingit muutust ihkame, siis märkame rohkem või otsime ise midagi, mis meid antud hetkel aitaks. Hakkame enam tähele panema, kuidas mõtlevad ja mida räägivad meile sarnased inimesed või eeskujud. Siis hakkame neisse lausetesse rohkem süvenema ja võib-olla mõnda neist ka oma ellu kohandama.

Vahel piisab kellegi ühestainsast mõttest või kogemusloost, et saada vastus mõnele küsimusele või julgustust millegagi alustamiseks, jätkamiseks või lõpetamiseks, kuid seda siis, kui oleme valmis süvenema ja infot vastu võtma. Me võime samu asju kuulda või mitte kuulda, mõista või mitte mõista olenevalt sellest, kuivõrd see meid hetkel puudutab ja kas otsime parajasti midagi. Või on hetkel kõik hästi, oleme rahul.

Pildil on üks mõte, mis mulle endale väga meeldib.

Share your thoughts