Loovgraaf uurib Eesti inimestelt, kuidas me tuleme ideedele ning miks me loome.

Loovgraafist

Loovgraafi jaoks on tähtsad küsimused, kuidas sünnivad meie ideed, algatused ja looming, mis meid innustab ja kuidas me mõtleme. Samuti, kuidas jõuda selle oma asjani, mis südamesse rahu toob, kui valikuid, mida teha, on tänases ühiskonnas niivõrd palju.

Igaüks meist võib oma loovust arendada ja näha asju uutmoodi.

Loovgraaf avab loomeprotsesside telgitaguseid ja viib läbi veebinäitusi.

Loovgraafi eesmärk on innustada ja julgustada loovalt elama.

Võta ühendust

Oled huvitatud koostööst? Mõtteis on mõni põnev projekt? Tead ägedast algatusest või ettevõtmisest? Või tahaksid lihtsalt jagada mõtteid ideedest ja loomisest? Kirjuta aadressil info@loovgraaf.com.

LOOVGRAAFI AUTOR

Mina olen Piret. Olen töötanud pikalt ajakirjanduses ja mõne aasta kommunikatsioonispetsialistina. Praegu olen väikese lapsega kodune. Tegin 2020. aasta kevadel Loovgraafi lehe, et luua üks innustav ja loominguline keskkond, kuhu tulla müravabalt mõtisklema ja häid mõtteid saama. Nagu öeldakse ümbritse end inimestega, kes on tegusad ja viivad sind edasi. Loovgraafis sellised inimesed ainult ongi. Need, kes julgevad unistada ja tegutseda. Mind ajakirjanikuna on alati huvitanud inimeste lood. Usun, et lugudel on suur jõud. Mind huvitab, miks me teeme seda, mida teeme – kust tulevad ideed ning julgus ja ind neid teostada maailmas, kus on nii palju valikuid ja kus justkui aega on alati liiga vähe. Mulle meeldib küsida küsimusi ja panna inimesi mõtisklema, enda sisse vaatama. Otsides neile küsimustele vastuseid, saab loodetavasti Loovgraafist põnev koht kõigile, kes otsivad oma ellu rohkem positiivsust, innustust, julgust ja loomingulisust või kes soovivad end lihtsalt põnevate ettevõtmistega kursis hoida.

Scroll Up