Saa tuttavaks: Loovgraafil on uus kaasautor!

Tallinna Ülikooli ajakirjanduse tudeng Stiina Kartsepp on otsustanud end suvekuudel proovile panna just Loovgraafis. Suure kultuurisõbrana näeb ta end intervjueerimas näitlejaid, lavastajaid ja luuletajaid ehk loomeinimesi, kes väärivad tunnustust ja tähelepanu.

***

Stiina ise kirjutab nii:

“Minu nimi on Stiina. Olen Tallinna Ülikooli ajakirjanduse tudeng ja tänasest on mul võimalus kirjutada Loovgraafi jaoks kaastöid.

Aasta tagasi, kui sain teada, et olen pääsenud ajakirjanduse eriala vestlusvooru, mõtlesin enda jaoks veel kord läbi, miks on see eriala just see, mida ma õppida tahan. Ja põhjus oli juba siis lihtne: inimesed. Meie ümber on nii palju huvitavaid inimesi ja kui neile lihtsalt võimalus anda, võivad nad jutustada väga huvitavaid ja seest soojaks tegevaid lugusid. Ning just Loovgraaf seda ka oma lugejatele pakub. Ehk kui mul tekkis hiljuti soov enda oskused proovile panna, ei pidanud ma kaua sobivat kohta otsima, sest Loovgraaf jäi juba mõnda aega tagasi silma oma loomevabaduse, loovuse ja inimestesse sügavuti minemisega.

Öeldakse ju, et inimene ise ongi kõige huvitavam raamat ning just seepärast tahangi intervjuude ja sügavate vestluste abil neid avastada.

Võite mind enim näha vestlemas teatri- ja loomeinimestega, sest just neil on tihti huvitavad mõtted ja tunded, mis aga sageli lavalaudadelt kaugemale ei jõua.

Igal juhul olen selleks uueks väljakutseks valmis ja loodan juba varsti tuua teieni huvitava ning vahetu loo!”

Share your thoughts