LASE LOOVUSEL LENNATA! Loovgraaf kutsub osalema virtuaalsel luule- ja mõttenäitusel

Loovgraaf avab sügise alguse puhul virtuaalse luule- ja mõttenäituse #muread, kuhu saab saata oma värsket loomet kas lihtsalt luuletusi ja mõtteid paberil või kombineeritult näiteks foto, joonistuse, koomiksi või mõne muu illustratsiooniga. Kõigi autorite vahel loosib Loovgraaf 15. novembril välja kolm Rahva Raamatu 20-eurost kinkekaarti.


Sügis. Koroonaviirus. Muutlikud ajad. Muutused ühiskonnas ja endas. Palju on toimumas ja igaüks tegeleb sellega enda moodi. Loovgraaf kutsub üles jagama oma mõtteid ja luuletusi käesolevast ajast. Oodatud on enda tehtud erinevas stiilis luuletused elust, inimestest, tunnetest kõigest, mis parajasti meelel. Samuti mõtted ja mõtisklused, mis justkui luulekategooriasse ei sobi.

Jäädvustamaks praeguse aja mõtteid ja tundeid on tingimuseks, et saadetu on värske ja pole varem ilmunud. Loovgraaf ootab loomingut pildina ehk .jpg või .png formaadis. See võib olla kirjutatud näiteks (märkme)paberile või vihiku kaanele ja siis üles jäädvustatud. Ent võib olla ka kombineeritud foto, joonistuse, koomiksi, illustratsiooniga mis iganes hetkel inspireerib ja seest tulla tahab. Kui saadad arvutis tehtud töö, siis tuleb sellest teha kuvatõmmis ja .jpg või .png formaati salvestada.

Vasakul on näide paberile kirjutatud luuletusest, millest on tehtud pilt; keskel arvutis kirjutatud luuletusest, millest on tehtud kuvatõmmis; paremal arvutis tehtud illustratsioonist koos mõttega.

Palun saada oma looming aadressil info@loovgraaf.com ning lisa juurde oma nimi (võib ka varjunimi olla), vanus ja eriala. Oodatud on ka lood, kuidas üks või teine töö sündis. Saata võib rohkem kui ühe töö. Vanuselisi piiranguid näitusel osalemiseks ei ole.

näitus jääb avatuks

Kõigi autorite vahel loosib Loovgraaf 15. novembril* 2020 välja kolm Rahva Raamatu 20-eurost kinkekaarti. Näitusele saab oma loomingut saata ka edaspidi.

lisa hashtag #muread

Jaga oma loomingut sotsiaalmeedias ka teistega, lisades postitusele #loovgraaf #muread.

Loovgraafil on õigus saadetud loomingut avaldada oma kodulehel ja sotsiaalmeedias.


*Rahva Raamatu kinkekaardid võitsid Maris Mägi, Martin Tomingas ja Paula Palmiste. Aitäh osalemast!

Share your thoughts