LÜHIINTERVJUUD

Mõttesähv küsib, kuidas algatused alguse said.

KOHIN toob kokku väiksemate piirkondade ettevõtlikud naised

Ehtedisainer Milli Maier käivitas eelmise aasta lõpus üritustesarja KOHIN, mille eesmärk on pakkuda väiksemates piirkondades elavatele naistele võimalust omavahel tutvuda, üheskoos liikuda ja silmaringi avardada. Pärast mõningast pausi toimub laupäeval järjekordne üritus Elvas, kus selle kandi naised tulevad kokku, et pidada piknikku, teha joogat ja vestelda koos muusik Sandra Vabarnaga uute harjumuste juurutamisest, inspiratsioonist ja motivatsioonist.

Rattaspordiharrastajad töötasid heategevuse nimel Bolti kulleritena

Rattaspordiharrastajate ühingu Passion For Adventure asutajad Priit Ailt, Endrik Eller ja Andres Sampka töötasid läinud pühapäeval Bolti rattakulleritena, et koguda raha Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Sõnu ei tohi kasutada: Eesti fotograafid peavad pildilisi isolatsioonidialooge

Paljud fotograafid on kriisi tõttu kaotanud oma töö ja motivatsiooni. Ärgitamaks neid siiski kaamerat haarama, kutsus Fotomuuseum fotograafe pidama omavahel pildilist dialoogi. Projekti kutsusid ellu Annika Haas ja Johanna Rannula.

Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! Kohvibaar hakkas aknast kohvi müüma

ROOTS kohvibaari tegusad omanikud Erki Maling ja Kadri Schneider hakkasid oma Kadrioru kodu aknast kohvi müüma. Nii kui klient endast märku annab, täidavad nad kohvitopsi, panevad selle väiksesse puukasti ja lasevad kasti nööriga alla. Muidugi ei puudu ka desovahend.

Spordiaktivist kaasab majaelanikke rõdudele võimlema

Ametilt e-kanalite projektijuht Tiina Rekand korraldab juba üle kuu aja oma koduhoovis Tallinna kesklinnas võimlemist. Tema ees, teised majaelanikud rõdudel järgi. Iga argipäev kell kolm ja peaaegu iga ilmaga.